Makieta Ratusza i Sukiennice z klocków moje muzeum LEGO Moc, czyli Kraków z klocków LEGOMakieta Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej czyli Jasna Góra z klocków moje muzeum LEGO MocMakieta Katedra Wawelska czyli Kraków z klocków moje muzeum LEGO Moc

MAGIA KLOCKÓW LEGO®.

Makiety z Klocków LEGO® przywołują ciepłe wspomnienia z zabaw w dzieciństwie. Zna je i kocha cały świat. Nawet w dobie internetu i gier komputerowych każde dziecko marzy o stworzeniu swojej wyjątkowej budowli z klocków. Miliony osób na całym świecie codziennie odwiedzają Legoland®, budują setki zachwycających budowli i przesyłają sobie przedstawiające ich zdjęcia. LEGO® to prawdziwy magnes na przedstawicieli każdego pokolenia. Wykorzystaj tą fascynację i zachwyć klockami swoich klientów i bliskich. Jak? Nie bój się, nie zostawimy Cię samego - chętnie w tym pomożemy!Jestem profesjonalnym budowniczym z klocków i razem z całym zespołem mogę zbudować dla Ciebie coś wspaniałego, co wzbudzi emocje i zostanie w pamięci na dłużej. Zobacz moje muzeum LEGO Moc.Ty, Twoja rodzina, współpracownicy i klienci będą podziwiać niezwykłą budowlę, powstałą z Twojego pomysłu i naszych rąk.

 • PROJEKTOWANIE MODELU

  Do inspiracji nie potrzeba wiele – klient dostarcza nam pomysł i materiały (zdjęcia, plany, szkice lub opis słowny), a my tworzymy pierwszy wirtualny projekt makiety. Bo każdy klocek musi być przemyślany.

 • ZBIERANIE MATERIAŁÓW

  Dla nas liczy się trwałość i najwyższa jakość każdej budowli, dlatego wszystkie klocki to nowe i oryginalne LEGO®, zamawiane specjalnie u producenta. Dzięki temu cały projekt wygląda imponująco!

 • BUDOWA WRAZ Z INSTALACJĄ

  Wierzymy, że nie ma większej radości, niż zbudować coś samodzielnie, dlatego wraz z zestawami do 1000 klocków dołączona jest e-instrukcja. Dla większych modeli wyciągamy do Ciebie pomocą dłoń i oferujemy złożenie zestawu przez naszą firmę u klienta. Bo wygoda idzie w parze z rzetelnością.

TWOJA BUDOWLA Z KLOCKÓW LEGO®

Chciałbyś mieć na własność Pałac Kultury i Nauki w małej skali? A może zależy Ci na portrecie rodzinnym z klocków LEGO®? Oferujemy pełną usługę w tworzeniu budowli z klocków LEGO®, od zaprojektowania po budowę makiety w Twoim domu lub miejscu pracy lub, przy zestawach do 1000 elementów, wysyłkę w estetycznym opakowaniu wraz z instrukcją. Jeśli jeszcze nie znalazłeś tego, co chciałbyś zobaczyć na żywo, pamiętaj, nasza oferta dostosowuje się do Ciebie. Potrafimy zbudować wszystko, wystarczy nam twój pomysł.

MASZ POMYSŁ?

Masz pomysł na makietę z klocków? Od posiadania swojej własnejbudowli z LEGO® dzieli Cię tylko 1 klik!

SPRAW SOBIE PLAKAT, RĘCZNIK, KUBEK LUB OBUDOWĘ Z NASZYM ZDJĘCIEM

Art Prints

NASZ ZESPÓŁ

Każdy kolejny projekt to dla nas dawka wspaniałych przeżyć i radości, którą chcemy się dzielić z naszymi klientami. Jednak budowle z klocków LEGO® to dla nas nie tylko pasja i świetna zabawa, ale także profesjonalnie wykonane zadanie. W każdy model wkładamy godziny starannie zaplanowanej pracy, żeby nasi klienci z całego świata byli porwani przez magię LEGO® dokładnie tak samo jak my!

OSTATNIO ZBUDOWANE MAKIETY

KLIENCI O NASZYCH BUDOWLACH:

 • Jesteś moim bogiem! chciałbym mieć taką wizję artystyczną, kreatywności i talent jak ty. Chciałbym mieć także wystarczająco dużo pieniędzy aby kupić jedną z twoich kreacji. Musiałem ci powiedzieć jak bardzo lubie twoją pracę.

  Williamawillis

NASI KLIENCI

Budujemy makiety dla dużych firm oraz małych oraz prywatnych kolekcjonerów, jednym słowem dla wszystkich którzy kochają klocki Lego®.

 • Firma Ideo zbudowało z klocków Lego makietę dla sklepu Manami.
 • Mateusz Kustra zbudował makietę Lego dla Azoty Puławy
 • Mateusz Kustra zbudował wszystkie makiety dla Historyland Kraków
#BadPirateIdeo Klocki autorskie makiety z klocków LEGO® – moje muzeum LEGO Moc – Pro budowniczy Mateusz Kustra