Makieta Ratusza i Sukiennice z klocków moje muzeum LEGO Moc, czyli Kraków z klocków LEGOMakieta Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej czyli Jasna Góra z klocków moje muzeum LEGO MocMakieta Katedra Wawelska czyli Kraków z klocków moje muzeum LEGO Moc

MAGIA KLOCKÓW LEGO®.

Makiety z Klocków LEGO® przywołują ciepłe wspomnienia z zabaw w dzieciństwie. Zna je i kocha cały świat. Nawet w dobie internetu i gier komputerowych każde dziecko marzy o stworzeniu swojej wyjątkowej budowli z klocków. Miliony osób na całym świecie codziennie odwiedzają Legoland®, budują setki zachwycających budowli i przesyłają sobie przedstawiające ich zdjęcia. LEGO® to prawdziwy magnes na przedstawicieli każdego pokolenia. Wykorzystaj tą fascynację i zachwyć klockami swoich klientów i bliskich. Jak? Nie bój się, nie zostawimy Cię samego - chętnie w tym pomożemy!Jestem profesjonalnym budowniczym z klocków i razem z całym zespołem mogę zbudować dla Ciebie coś wspaniałego, co wzbudzi emocje i zostanie w pamięci na dłużej. Zobacz moje muzeum LEGO Moc.Ty, Twoja rodzina, współpracownicy i klienci będą podziwiać niezwykłą budowlę, powstałą z Twojego pomysłu i naszych rąk.

 • PROJEKTOWANIE MODELU

  Do inspiracji nie potrzeba wiele – klient dostarcza nam pomysł i materiały (zdjęcia, plany, szkice lub opis słowny), a my tworzymy pierwszy wirtualny projekt makiety. Bo każdy klocek musi być przemyślany.

 • ZBIERANIE MATERIAŁÓW

  Dla nas liczy się trwałość i najwyższa jakość każdej budowli, dlatego wszystkie klocki to nowe i oryginalne LEGO®, zamawiane specjalnie u producenta. Dzięki temu cały projekt wygląda imponująco!

 • BUDOWA WRAZ Z INSTALACJĄ

  Wierzymy, że nie ma większej radości, niż zbudować coś samodzielnie, dlatego wraz z zestawami do 1000 klocków dołączona jest e-instrukcja. Dla większych modeli wyciągamy do Ciebie pomocą dłoń i oferujemy złożenie zestawu przez naszą firmę u klienta. Bo wygoda idzie w parze z rzetelnością.

TWOJA BUDOWLA Z KLOCKÓW LEGO®

Chciałbyś mieć na własność Pałac Kultury i Nauki w małej skali? A może zależy Ci na portrecie rodzinnym z klocków LEGO®? Oferujemy pełną usługę w tworzeniu budowli z klocków LEGO®, od zaprojektowania po budowę makiety w Twoim domu lub miejscu pracy lub, przy zestawach do 1000 elementów, wysyłkę w estetycznym opakowaniu wraz z instrukcją. Jeśli jeszcze nie znalazłeś tego, co chciałbyś zobaczyć na żywo, pamiętaj, nasza oferta dostosowuje się do Ciebie. Potrafimy zbudować wszystko, wystarczy nam twój pomysł.

MASZ POMYSŁ?

Masz pomysł na makietę z klocków? Od posiadania swojej własnejbudowli z LEGO® dzieli Cię tylko 1 klik!

SPRAW SOBIE PLAKAT, RĘCZNIK, KUBEK LUB OBUDOWĘ Z NASZYM ZDJĘCIEM

Art Prints

NASZ ZESPÓŁ

Każdy kolejny projekt to dla nas dawka wspaniałych przeżyć i radości, którą chcemy się dzielić z naszymi klientami. Jednak budowle z klocków LEGO® to dla nas nie tylko pasja i świetna zabawa, ale także profesjonalnie wykonane zadanie. W każdy model wkładamy godziny starannie zaplanowanej pracy, żeby nasi klienci z całego świata byli porwani przez magię LEGO® dokładnie tak samo jak my!

OSTATNIO ZBUDOWANE MAKIETY

KLIENCI O NASZYCH BUDOWLACH:

 • Chciałem jeszcze raz Panu podziękować za podjęcie się wyzwania z budowlą tego kościoła Świętej Małgorzaty w Łomiankach, jest na prawdę super kawał dobrej roboty.

  Sklep Manami

NASI KLIENCI

Budujemy makiety dla dużych firm oraz małych oraz prywatnych kolekcjonerów, jednym słowem dla wszystkich którzy kochają klocki Lego®.

 • Firma Ideo zbudowało z klocków Lego makietę dla sklepu Manami.
 • Mateusz Kustra zbudował makietę Lego dla Azoty Puławy
 • Mateusz Kustra zbudował wszystkie makiety dla Historyland Kraków
#BadPirateIdeo Klocki autorskie makiety z klocków LEGO® – moje muzeum LEGO Moc – Pro budowniczy Mateusz Kustra