Mateusz Kustra – Certyfikwoany Profesjonalista LEGO – makiety architektoniczne na zlecenie

BUDUJEMY MAKIETY, RZEŹBY, OBRAZY Z KLOCKOW LEGO® - TYLKO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI, 33% TANIEJ!

JESTEM CERTYFIKOWANYM PRZEZ LEGO® PROFESJONALISTĄ. POTRZEBUJESZ MAKIETY, RZEŹBY, OBRAZU, WARSZTATÓW? ZAUFAJ PROFESJONALIŚCIE!Chcesz ozdobić swoją przestrzeń w sposób wyjątkowy? Szukasz czegoś, co nie tylko pięknie wygląda, ale również dostarcza wartości edukacyjnej? Jesteś we właściwym miejscu! Jako jeden z 20 Certyfikowanych Profesjonalistów Lego (LCP) na świecie, oferuję niezrównane prace artystyczne i edukacyjne, które będą idealnym dodatkiem do Twojego domu, biura, holu lub targów.Nasze makiety, rzeźby, obrazy i mozaiki wykonane z klocków LEGO® są nie tylko estetyczne, ale również przynoszą liczne korzyści. Udekorowanie wnętrz naszymi dziełami sprawi, że przestrzeń nabierze nowego życia, dodając unikalnego charakteru i stylu, a twoi goście będą zachwyceni. Niezależnie od tego, czy marzysz o imponującej rzeźbie, kolorowej mozaice czy makiecie architektonicznej, mamy to, czego potrzebujesz.

 • PROJEKTOWANIE MODELU

  Do inspiracji nie potrzeba wiele – klient dostarcza nam pomysł i materiały (zdjęcia, plany, szkice lub opis słowny), a my tworzymy pierwszy wirtualny projekt makiety. Bo każdy klocek musi być przemyślany.

 • ZBIERANIE MATERIAŁÓW

  Dla nas liczy się trwałość i najwyższa jakość każdej budowli, dlatego wszystkie klocki to nowe i oryginalne LEGO®. Dzięki temu cały projekt wygląda imponująco!

 • GOTOWA MAKIETA

  Dostarczamy gotową makietę do klienta lub oferujemy eventy wspólnego budowania w rodzinnym gronie lub warsztaty dla firm i korporacji.

TWOJA BUDOWLA Z KLOCKÓW LEGO®

Marzysz o posiadaniu miniaturowej wersji swojego domu, firmy lub ulubionego miejsca, jak np. Krakowskie Sukiennice czy Pałac Kultury i Nauki? Szukasz oryginalnego prezentu ślubnego lub urodzinowego? A może pragniesz zaskoczyć wszystkich unikalnym portretem rodzinnym z klocków LEGO®? IDEO Bricks to dla Ciebie idealne rozwiązanie! Oferujemy kompleksową usługę tworzenia budowli z klocków LEGO®, dając Ci możliwość realizacji wyjątkowych projektów. Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb.

Jeśli jeszcze nie wiesz, jaką budowlę chciałbyś z nami stworzyć, zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią, gdzie znajdziesz inspirujące przykłady naszych dotychczasowych prac. Nasze umiejętności i kreatywność pozwalają nam zbudować niemal wszystko i spełniać marzenia innych. Wystarczy, że podzielisz się z nami swoim pomysłem. Nie czekaj dłużej! Pozwól nam sprawić, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością. Skontaktuj się z nami już teraz, aby rozpocząć niezwykłą przygodę z budowaniem z klocków LEGO®.

MASZ POMYSŁ?

Masz już pomysł na magiczną makietę z klocków? Od posiadania swojej własnej budowli z klocków LEGO® dzieli Cię tylko 1 klik! Niepowtarzalna makieta z klocków LEGO® już od 2000zł.

JESZCZE NIE WIESZ, CO CHCIAŁBYŚ ZBUDOWAĆ? ZAINSPIRUJ SIĘ NASZYMI POPRZEDNIMI BUDOWLAMI!

SPRAW SOBIE PLAKAT, RĘCZNIK, KUBEK LUB OBUDOWĘ Z NASZYM ZDJĘCIEM

Art Prints

NASZ ZESPÓŁ

Każdy kolejny projekt to dla nas dawka wspaniałych przeżyć i radości, które chcemy się dzielić z naszymi klientami. Budowle z klocków LEGO® to dla nas nie tylko pasja i świetna zabawa, ale również profesjonalne wyzwanie. W każdy model wkładamy godziny starannie zaplanowanej pracy, aby nasi klienci z całego świata byli porwani przez magię LEGO® dokładnie tak samo jak my!

POCZYTAJ O NASZYCH MAKIETACH

O NASZYCH ARCHITEKTONICZNYCH MAKIETACH LEGO®:

Media i nasi zadowoleni klienci o naszych magicznych architektonicznych makietach z klocków LEGO®.

 • Jesteś moim bogiem! chciałbym mieć taką wizję artystyczną, kreatywności i talent jak ty. Chciałbym mieć także wystarczająco dużo pieniędzy aby kupić jedną z twoich kreacji. Musiałem ci powiedzieć jak bardzo lubie twoją pracę.

  Williamawillis

NASI KLIENCI

Tworzymy makiety dla firm, samorządów, wystaw oraz prywatnych kolekcjonerów - dla wszystkich, którzy kochają klocki LEGO®. Zaufały nam już liczne firmy, które teraz cieszą się niesamowitymi makietami z klocków LEGO®.

#BadPirateIdeo Klocki autorskie makiety z klocków LEGO® – makiety architektoniczne z LEGO Moc – Lego Master Mateusz Kustra