Makieta Ratusza i Sukiennice z klocków moje muzeum LEGO Moc, czyli Kraków z klocków LEGOMakieta Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej czyli Jasna Góra z klocków moje muzeum LEGO MocMakieta Katedra Wawelska czyli Kraków z klocków moje muzeum LEGO Moc

MAGIA KLOCKÓW LEGO®.

Makiety z Klocków LEGO® przywołują ciepłe wspomnienia z zabaw w dzieciństwie. Zna je i kocha cały świat. Nawet w dobie internetu i gier komputerowych każde dziecko marzy o stworzeniu swojej wyjątkowej budowli z klocków. Miliony osób na całym świecie codziennie odwiedza Legoland®, budują setki zachwycających budowli i przesyłają sobie przedstawiające ich zdjęcia. LEGO® to prawdziwy magnes na przedstawicieli każdego pokolenia. Wykorzystaj tą fascynację i zachwyć klockami swoich klientów i bliskich. Jak? Nie bój się, nie zostawimy Cię samego - chętnie w tym pomożemy!Jestem profesjonalnym budowniczym z klocków i razem z całym zespołem mogę zbudować dla Ciebie coś wspaniałego, co wzbudzi emocje i zostanie w pamięci na dłużej. Zobacz moje muzeum LEGO Moc.Ty, Twoja rodzina, współpracownicy i klienci będą podziwiać niezwykłą budowlę, powstałą z Twojego pomysłu i naszych rąk.

 • PROJEKTOWANIE MODELU

  Do inspiracji nie potrzeba wiele – klient dostarcza nam pomysł i materiały (zdjęcia, plany, szkice lub opis słowny), a my tworzymy pierwszy wirtualny projekt makiety. Bo każdy klocek musi być przemyślany.

 • ZBIERANIE MATERIAŁÓW

  Dla nas liczy się trwałość i najwyższa jakość każdej budowli, dlatego wszystkie klocki to nowe i oryginalne LEGO®. Dzięki temu cały projekt wygląda imponująco!

 • BUDOWA WRAZ Z INSTALACJĄ

  Wierzymy, że nie ma większej radości niż zbudować coś samodzielnie, dlatego wraz z zestawami do 2000 klocków dołączona jest e-instrukcja. Dla większych modeli wyciągamy do Ciebie pomocą dłoń i oferujemy złożenie zestawu przez naszą firmę u klienta. Bo wygoda idzie w parze z rzetelnością.

TWOJA BUDOWLA Z KLOCKÓW LEGO®

Chciałbyś mieć na własność makietę swojego domu, firmy lub ulubionego miejsca (np. Krakowskich Sukiennic lub Pałacu Kultury i Nauki)? Prezent ślubny lub urodzinowy? A może chcesz zaskoczyć wszystkich portretem rodzinnym z klocków LEGO®? Oferujemy pełną usługę w tworzeniu budowli z klocków LEGO®, od zaprojektowania, poprzez stworzenie instrukcji aż po budowę makiety w Twoim domu lub miejscu miejsca pracy. Jeśli jeszcze nie wiesz, co chciałbyś z nami zbudować, oglądnij moje prace w galerii i napisz do mnie. Pamiętaj, że nasza oferta dostosowuje się do Ciebie. Potrafimy zbudować wszystko i spełniać marzenia innych, wystarczy nam twój pomysł.

MASZ POMYSŁ?

Masz już pomysł na magiczną makietę z klocków? Od posiadania swojej własnej budowli z LEGO® dzieli Cię tylko 1 klik! Niepowtarzalna architektoniczna makieta z klocków Lego już od 1999zł.

WYBIERZ COŚ FAJNEGO Z NASZEGO SKLEPU

SPRAW SOBIE PLAKAT, RĘCZNIK, KUBEK LUB OBUDOWĘ Z NASZYM ZDJĘCIEM

Art Prints

NASZ ZESPÓŁ

Każdy kolejny projekt to dla nas dawka wspaniałych przeżyć i radości, którą chcemy się dzielić z naszymi klientami. Jednak budowle z klocków LEGO® to dla nas nie tylko pasja i świetna zabawa, ale także profesjonalnie wykonane zadanie. W każdy model wkładamy godziny starannie zaplanowanej pracy, żeby nasi klienci z całego świata byli porwani przez magię LEGO® dokładnie tak samo jak my!

OSTATNIO ZBUDOWANE MAKIETY

O NASZYCH ARCHITEKTONICZNYCH MAKIET LEGO:

Media i nasi zadowoleni klienci o naszych magicznych architektonicznych makietach z klocków Lego®.

 • Na odwiedzających czekać będą tam zbudowane z dziesiątek tysięcy klocków Lego makiety, które pozwolą wyruszyć w emocjonującą podróż przez dzieje.

  Naszemiasto.pl

NASI KLIENCI

Budujemy makiety dla firm, samorządów, wystaw oraz prywatnych kolekcjonerów, jednym słowem dla wszystkich. którzy kochają klocki Lego®. Te firmy nam zaufały i teraz posiadają niesamowite makiety z klocków.

makiety architektoniczne z klockow lego dla biznesu Mateusz Kustra

#BadPirateIdeo Klocki autorskie makiety z klocków LEGO® – moja architektoniczna makieta LEGO Moc – Lego Master Mateusz Kustra