Makieta Ratusza i Sukiennice z klocków moje muzeum LEGO Moc, czyli Kraków z klocków LEGOMakieta Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej czyli Jasna Góra z klocków moje muzeum LEGO MocMakieta Katedra Wawelska czyli Kraków z klocków moje muzeum LEGO Moc

Magia klocków LEGO®.

Makiety z Klocków LEGO® przywołują ciepłe wspomnienia z zabaw w dzieciństwie. Zna je i kocha cały świat. Nawet w dobie internetu i gier komputerowych każde dziecko marzy o stworzeniu swojej wyjątkowej budowli z klocków. Miliony osób na całym świecie codziennie odwiedzają Legoland®, budują setki zachwycających budowli i przesyłają sobie przedstawiające ich zdjęcia. LEGO® to prawdziwy magnes na przedstawicieli każdego pokolenia. Wykorzystaj tą fascynację i zachwyć klockami swoich klientów i bliskich. Jak? Nie bój się, nie zostawimy Cię samego - chętnie w tym pomożemy!

Jestem profesjonalnym budowniczym z klocków i razem z całym zespołem mogę zbudować dla Ciebie coś wspaniałego, co wzbudzi emocje i zostanie w pamięci na dłużej. Zobacz moje muzeum LEGO Moc.Ty, Twoja rodzina, współpracownicy i klienci będą podziwiać niezwykłą budowlę, powstałą z Twojego pomysłu i naszych rąk.

 • PROJEKTOWANIE

  Do inspiracji nie potrzeba wiele – klient dostarcza nam pomysł i materiały (zdjęcia, plany, szkice lub opis słowny), a my tworzymy pierwszy wirtualny projekt makiety. Bo każdy klocek musi być przemyślany.

 • ZBIERANIE MATERIAŁÓW

  Dla nas liczy się trwałość i najwyższa jakość każdej budowli, dlatego wszystkie klocki to nowe i oryginalne LEGO®, zamawiane specjalnie u producenta. Dzięki temu cały projekt wygląda imponująco!

 • BUDOWA WRAZ Z INSTALACJĄ

  Wierzymy, że nie ma większej radości, niż zbudować coś samodzielnie, dlatego wraz z zestawami do 1000 klocków dołączona jest e-instrukcja. Dla większych modeli wyciągamy do Ciebie pomocą dłoń i oferujemy złożenie zestawu przez naszą firmę u klienta. Bo wygoda idzie w parze z rzetelnością.

Twoja budowla z klocków LEGO®

Chciałbyś mieć na własność Pałac Kultury i Nauki w małej skali? A może zależy Ci na portrecie rodzinnym z klocków LEGO®? Oferujemy pełną usługę w tworzeniu budowli z klocków LEGO®, od zaprojektowania po budowę makiety w Twoim domu lub miejscu pracy lub, przy zestawach do 1000 elementów, wysyłkę w estetycznym opakowaniu wraz z instrukcją. Jeśli jeszcze nie znalazłeś tego, co chciałbyś zobaczyć na żywo, pamiętaj, nasza oferta dostosowuje się do Ciebie. Potrafimy zbudować wszystko, wystarczy nam twój pomysł.

 • Skala mini

  Skala mini sprawdza się doskonale jako element dekoracji biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich stanowiska wystawienniczego lub jako wyszukany prezent.Są to średniej wielkości makiety ukazujące bryłę budowli z niewielkimi uproszczeniami, zazwyczaj wielkość nie przekracza 80cm x 80cm i 3000 klocków. W tej skali z niewielkimi ograniczeniami, można przedstawić skomplikowane bryły budynków. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają je jako ekskluzywną ozdobę nowoczesnego biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich lub stanowisk wystawienniczych, aby zainteresować najmłodszych i ich rodziców swoimi usługami. Jest to ciekawa skala makiety z wieloma szczegółami, obok której nikt nie przejdzie obojętny, a to wszystko za przystępna cenę.

  W cenie makiety także e-instrukcja do samodzielnego montażu dostępna online. Wysyłka i możliwość samodzielnego złożenia lub instalacja na miejscu w siedzibie klienta (opcja).

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 1299PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

  Możliwość stworzenia gabloty z plexi. Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.

 • Skala mikro

  Skala mikro sprawdza się doskonale jako element dekoracji biurka w twojej pracy, domu lub jako wyszukany prezent.Są to najmniejsze makiety realizowane przez nasze studio zazwyczaj wielkość nie przekracza 20cm x 20cm i 400 klocków LEGO®. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają makiety tej wielkości jako ekskluzywne podarek dla swoich partnerów biznesowych.

  W cenie makiety także e-instrukcja do samodzielnego montażu dostępna online.

  Koszt wizualizacji to 100zł za 500 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 649 do 1499 PLN zależnie od ilości i dostępności klocków, wielkości klocków użytych oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej. Kwota może ulec obniżeniu przy zamówieniu większej ilości zestawów.

  Możliwość stworzenia biurowej gabloty z plexi. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety, możliwość zaprojektowania i wykonania estetycznego pudełka. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety, możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.

 • Skala figurek LEGO®

  Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna.Są to makiety w całości ukazujące bryłę budowli. W ten sposób można zbudować praktycznie każdy budynek i każdą instalację, zazwyczaj wielkość nie przekracza 150cm x 80cm i 10tysięcy - 15tysięcy klocków LEGO®.

  Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna. Klienci używają jej również jako makiet edukacyjnych w muzeach i działaniach marketingowych. W przystępny sposób tłumacząc, za pomocą zabawkowej makiety z klocków i scenek z użyciem figurek LEGO®, zasady działania instalacji, zadań poszczególnych budynków i pracowników.

  W cenie makiety także instalacja makiety na terenie Polski. Utwardzenie w razie gdyby makieta miała być transportowana.

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 10tysięcy do 20tysięcy PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

  Możliwość stworzenia gabloty z plexi. Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy. Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę makiety.

 • Obrazy z LEGO®

  Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, nasi klienci zdobią nimi ściany nowoczesnych salonów sprzedaży i biur. Estetycznie urozmaici także ścianę pokoju dziecięcego w twoim domu. 

  Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, w preferowanych wielkościach od 51,2cm x 38,4cm (skala mała ponad 1000 klocków LEGO®) do 76cm x 64cm (10tysięcy klocków LEGO®). Wystarczy ze przyślesz nam kilka swoich ulubionych zdjęć nasi graficy stworzą wizualizację twojego obrazu dla ciebie i już po 1 miesiącu obraz będzie zdobił ścianę twojego pokoju lub biura (w okresach świątecznym okres może się wydłużyć do 2 miesięcy).

  Przykład Obrazu Mickey kolorowy w najmniejszej skali (51,2cm x 38,4cm) już od 899 PLN wykonana z Klocków LEGO® o łącznej ilości ponad 1000 klocków. Czas oczekiwania to koło 1 miesiąc ( w okresach wzmożonego zapotrzebowania na klocki, oczekiwania może się wydłużyć do 2 miesięcy). Obraz będzie podklejony na usztywniającej podstawie gotowy do zawieszenia na ścianie.

  Cena obrazu zaczyna się od 599PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji.

  Możliwość obicia w ramy. Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę obrazu.

 • Rzeźby – skala rzeczywista LEGO®

  Są to trój-wymiarowe budowle LEGO®, różnych wielkości. Projekty zazwyczaj samochodów, popiersi, twarzy, mebli i urządzeń kultowych w skali 1:1.Są to makiety w całości ukazujące bryłę przedmiotu lub osoby. Projektowanie jak i sama budowa jest bardzo trudna i czasochłonna. Wielkość i koszt zależą od ilości klocków LEGO® potrzebnych w budowli.

  Takie budowle to prawdziwe perełki i wielkie zaskoczenie dla klientów.

  W cenie makiety także instalacja makiety na terenie Polski. Utwardzenie w razie gdyby makieta miała być transportowana.

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje zależy od ilości klocków użytych przy budowie. Dokładniejsza cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

 • Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

  Proponujemy także pokazy, budowania makiet.Proponujemy także pokazy, budowania makiet. W trakcie trwającej kilka dni budowy klienci na żywo zobaczą jak buduje się duże makiety LEGO®. To świetna okazja, aby wykorzystać moc marketingu szeptanego do zainteresowania, dzieci i dorosłych, swoimi produktami.

  W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Masz pomysł?

Masz pomysł na makietę z klocków? Od posiadania swojej
własnej budowli z LEGO® dzieli Cię tylko 1 klik!

Zbudujmy coś z klocków LEGO®

Nasz zespół

Każdy kolejny projekt to dla nas dawka wspaniałych przeżyć i radości, którą chcemy się dzielić z naszymi klientami. Jednak budowle z klocków LEGO to dla nas nie tylko pasja i świetna zabawa, ale także profesjonalnie wykonane zadanie. W każdy model wkładamy godziny starannie zaplanowanej pracy, żeby nasi klienci z całego świata byli porwani przez magię LEGO dokładnie tak samo jak my!

 • Mateusz

  MateuszCEO / Founder

  Mam tyle lat życia, ile lat praktyki w budowaniu modeli LEGO, bo odkąd pamiętam, zawsze bawiłem się tymi klockami, tworząc niezliczoną ilość projektów mniejszych i większych. Dziś z błyskiem w oku przyjmuję każde następne wyzwanie. Może następny model będzie właśnie dla Ciebie.

 • Ania

  AniaCreative Director

  Każdy projekt powstaje dwa razy: w komputerze i w rzeczywistości. Żaden budowniczy nie stworzy modelu bez planu, dlatego programuję i projektuję już w pierwszych fazach pomysłu. Jestem fundamentem budowli – mało mnie widać, ale wspieram cały zespół.

 • Michał

  MichałProject Manager / bulider

  Kiedy coś idzie nie tak, jak trzeba, to wszyscy zaczynają umywać ręce. Wtedy do akcji wchodzę ja! Wykrywam wszystkie błędy i naprawiam je. Do moich zadań należy złożenie całej budowli w całość, a widzieć jak rośnie twoje dziecko jest najpiękniejszym doświadczeniem w życiu. To dzięki mnie projekty z komputera zaczynają stawać się rzeczywistością.

Nasi klienci

Klienci o naszych budowlach:

 • (..)emocjonująca podróż przez dzieje w otoczeniu makiet zbudowanych z ponad miliona klocków LEGO.

  Naszemiasto.pl
 • Wielkie bitwy, historyczne budowle, okręty i niesamowicie dużo klocków LEGO. Wszystko to można zobaczyć w Krakowie, na otwartej właśnie wystawie HistoryLand.

  Spider’s Web
 • Zbudowany z ponad miliona klocków, ten ogrom pracy który został tu włożony, (..) jest niebywały, sami Państwo się muszą przekonać, dzieje się tu naprawdę dużo.

  Dzień Dobry TVN