statuetka-Oscara-z-klocków-Lego-luksusowe-gadżety-reklamowe-ideo-bricks-scaled.jpg

W Hollywood wręczono Oskary z klocków Lego, takie zabawki dla dorosłych to świetne pomysły na prezenty lub luksusowe gadżety reklamowe.

Oskary wręczone – zabawki dla dorosłych na rozdaniu w Hollywood – to świetny pomysł na luksusowe gadżety reklamowe.

W końcu nadszedł ten czas, długo wyczekiwany przez fanów świata filmu. Jak zwykle końcówka lutego była nabuzowana emocjami, a wzrok wszystkich kierował się w stronę Hollywood. A pośród werdyktów w każdej z kategorii znalazł się jeden zbłąkany Oskar. Mój własny ludziki lego – filmy które nie zdobyły złotych dostały zbudowane z klocków!

Zdobyłem go w kategorii: LEGOfekty specjalne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podobny stanął także na twojej półce. Jest to miły upominek dla wszystkich fanów wielkiego kina, którzy sami marzą o podniesieniu statuetki na gali wręczenia nagród. Masz przyjaciela, który jest niedocenianym aktorem i nie może przebić się na polskiej scenie? Taka nagroda z pewnością zmotywuje producentów do przyznania mu angażu!

Zbudowałem statuetki Oskary z Lego!

W końcu to Oskar wykonany w całości z 500 klocków LEGO, z których każdy, jeden element zawiera złoto najwyższej próby. Projekt łatwy, lekki i przyjemny, ale za to nagroda bardzo sowita! Zaraz po złożeniu własnego Oskara, chadzałem dumny jak paw i chwaliłem się całej rodzinie, że wreszcie mnie należycie doceniono. To również sietny pomysł na prezent dla wielbiciela filmów oraz jako luksusowe gadżety reklamowe.

Ty także możesz posiąść własnoręcznie złożonego Oskara, moje w przypadku zamówienia wersji z instrukcją. Co może być bardziej satysfakcjonującego niż wykonanie dla siebie zabawki dla dorosłych, czyli wartościowej statuetki?

Pawlikowski i inni aspirujący reżyserzy już ustawiają się w kolejce, aby zwiększyć grono Oskarów zdobytych przez Polaków. LEGO Akademia na pewno doceni ich trud i ambitne próby filmowe i już niedługo będziemy mogli spodziewać się całego korowodu takich statuetek w kraju.

W tej chwili jeden stoi już w moim mieszkaniu, a pozostałe czekają na wręczenie. Może to ty zasłużysz na honorową nagrodę filmową?

Spełnienie marzeń jest na wyciągnięcie ręki 😉

Pst…

Chodzą słuchy, że w przyszłym roku to właśnie moje statuetki będą rozdawane najbardziej zasłużonym filmowcom 😀

Mateusz Matt Kustra LCP

#BadPirateW Hollywood wręczono Oskary z klocków Lego, takie zabawki dla dorosłych to świetne pomysły na prezenty lub luksusowe gadżety reklamowe.
Share this post

Leave a Reply