sortownia-odpadów-i-spalarnia-śmieci-klocki-lego-filmiki-Badpirate-dla-gdańskie-centrum-nauk.jpg

Filmy o klockach lego sortowanie odpadów i spalarnia śmieci

Filmy o klockach lego ukazuje budowę makiety spalarni śmieci przedstawiającej sortowanie odpadów

Spalarnia śmieci i sortowanie odpadów to nasze kolejne duże zadanie. Zdecydowaliśmy, że zrobimy nasze pierwsze filmy o klockach lego właśnie teraz, aby pokazać nasze makiet szerszej grupie odbiorców. Technika po klatkowa w idealny sposób nadaje się do przestawienia naszej pracy. Podczas budowy makiety ukazującej sortowanie odpadów i spalarnia śmieci tysiące zdjęć, aby następnie połączyć je w film. Efekt zaskoczył nas samych 😉 Zobacz pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=qrZB_7tl53M .

Pamiętaj, aby za subskrybować kanał Matt world full of custom Lego sets – time lapse aby być na bieżąco z naszymi nowymi budowlami. Makieta zawiera szereg ciekawych scenek, które zachwycą każdego wielbiciela Lego. Najbardziej ucieszyło nas, że na makiecie możemy umieścić kilka scenek, które tak lubimy. Przykładem może przekrój domu z wyposażeniem oraz łazienką na pierwszym piętrze i kąpiącym się minifigiem. Obok Domu sportowiec gra w koszykówkę, a na podjeździe stoi sportowe auto w czerwonych barwach. Ulicę dalej dwóch drogowców łata dziurawą jezdnię. Dach sortowni jest zajęte przez fana golfa, który właśnie sprawdza swoje nowe uderzenie. W spalarni pracuje wielki piec, a znudzony pracownik naprawia przeciek, który tworzy tumany pary. Linie wysokiego napięcia naprawia elektryk, którego lekko pokopał prąd. Na terenie sortowni biznesmen właśnie płaci za tłuczkę szklaną gotową do wtórnego przetopienia, widząc jego uśmiechniętą minę, potwierdza że zrobił dobry interes. A na koniec pytanie dla tych najbardziej spostrzegawczych kto znalazł kota na makiecie !? Zobaczcie koniecznie zdjęcia makiety.

Sortowanie odpadów i spalarnia śmieci to nie koniec czekamy na następne wyzwania i na pewno zrobimy kolejne filmy o klockach lego.

Nasza praca została zauważona przez media lokalne i opisywana w wielu lokalnych gazetach. Makieta spotkała się z gorącym przyjęciem najmłodszych i ich opiekunów. Zamówiona, aby edukować mieszkańców na temat Ekologii w Polsce, a przede wszystkim gospodarki odpadami. Makieta to jeden z punktów spotkań pod tytułem “Odpady pod kontrolą” zorganizowanych przez ZMiGM. Makietę wraz z opisem, można było zobaczyć w Gdańsku, Koszalinie oraz Szczecinie. A dziś można ją oglądać w Gdańsku w Centrum Hewelianum. Serdecznie zapraszam 😉

Makieta spalarnia odpadów i sortowanie odpadów klocki lego filmy Ideo Klocki Lego Gdańsk

Makieta spalarnia odpadów i sortowanie odpadów klocki lego filmy Ideo Klocki Lego Gdańsk

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi filmami z budowy makiet Lego.

Mateusz Matt Kustra LCP

#BadPirateFilmy o klockach lego sortowanie odpadów i spalarnia śmieci
Share this post

Leave a Reply