Skala mini

Skala mini sprawdza się doskonale jako element dekoracji biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich stanowiska wystawienniczego lub jako wyszukany prezent.

Są to średniej wielkości makiety ukazujące bryłę budowli z niewielkimi uproszczeniami, zazwyczaj wielkość nie przekracza 80cm x 80cm i 3000 klocków. W tej skali z niewielkimi ograniczeniami, można przedstawić skomplikowane bryły budynków. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają je jako ekskluzywną ozdobę nowoczesnego biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich lub stanowisk wystawienniczych, aby zainteresować najmłodszych i ich rodziców swoimi usługami. Jest to ciekawa skala makiety z wieloma szczegółami, obok której nikt nie przejdzie obojętny, a to wszystko za przystępna cenę.

W cenie makiety także e-instrukcja do samodzielnego montażu dostępna online.
Wysyłka i możliwość samodzielnego złożenia lub instalacja na miejscu w siedzibie klienta (opcja).

Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków.
Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 1299PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

Możliwość stworzenia gabloty z plexi.
Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.

Share

Podobne makiety z klocków

Skala figurek LEGO®

Skala figurek LEGO®

Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna. Są to makiety w całości ukazujące bryłę budowli. W ten sposób można zbudować praktycznie każdy budynek i każdą instalację, zazwyczaj wielkość nie przekracza

Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

Proponujemy także pokazy, budowania makiet. Proponujemy także pokazy, budowania makiet. W trakcie trwającej kilka dni budowy klienci na żywo zobaczą jak buduje się duże makiety LEGO®. To świetna okazja, aby wykorzystać moc marketingu szeptanego do zainteresowania, dzieci i dorosłych, swoimi produktami. W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Skala mikro

Skala mikro

Są to najmniejsze makiety realizowane przez nasze studio