Twój Hotel lub Restauracja zbudowana z klocków LEGO®

 
Niepowtarzalna dekoracja recepcji, lobby lub lokalna atrakcja turystyczna twojego hotelu lub restauracji. Idealny magnes na gości, który zwróci ich uwagę. Obok naszych makiet nikt nie przejdzie obojętnie, ponieważ moje makiety to lata doświadczeń, pracy z największymi firmami w Polsce i na świecie. Zawierają możliwie najwięcej szczegółów, nazywane przez wielu moich klientów małymi dziełami sztuki. Idealne jako dekoracja lub wyszukany prezent, który sprawi mnóstwo przyjemności. Możliwość samodzielnego złożenia z e-instrukcji lub budowy przez team firmy, podczas firmowego eventu. Do wykorzystaia w kampaniach reklamowych i internetowych Facebook, Instagram i YouTube. Oferujemy makiety w różnych skalach zależnie od budżetu i potrzeb, makieta już od 2000zl netto:
 • Skala od 1:23, która odpowiada budowlom z Legolandów®, charakteryzują się największą ilością szczegółów. Są to makiety dla wytrawnych kolekcjonerów, którzy chcą zaskoczyć innych niepowtarzalną makietą. Będzie to prawdziwe dzieło, które ilością szczegółów zachwyci prawdziwych krytyków sztuki.
 • Skala 1:50 wyciągnięta wprost ze świata minifigurek LEGO® zawierająca bardzo dużo szczegółów MOC LEGO, które cieszą oko nie tylko najmłodszych, w tej skali można wybudować dosłownie wszystko. Będzie to niesamowita makieta, obok której nikt nie przejdzie obojętnie, a wielu pozostanie w tym miejscu na dłużej.
 • Skala średnia 1:100 idealna dla dużych posiadłości, makiet architektonicznych i krajobrazowych, za jej pomocą można pokazać duże tereny, przy możliwe największej ilości szczegółów. Będzie to makieta architektoniczna, o której śni każdy architekt i inżynier.
 • Skala mała 1:400 do 1:800 makiet, także z możliwością powieszenia na ścianie. Łatwa w transporcie, w dodatku za rozsądną cenę. Wszyscy przechodnie będą zaskoczeni ile można pokazać za pomocą tych małych kolorowych klocków.
 • Najmniejsza skala micro poniżej 1:1000 (makiety architektoniczne jak “Architektura” idealne na prezent do własnoręcznego złożenia), mimo że nie są pokaźne, cieszą oko hobbystów, idealne jako dekoracja biurka lub lady.
 

e-instrukcja (opcja)

Nie ma nic przyjemniejszego od wybudowania własnej firmy, dlatego na prośbę klienta dołączamy instrukcję online, żeby każdy mógł zbudować swoją firmę z klocków Lego®.
 

Gablota z plexi (opcja)

Na prośbę klienta możemy zamówić gablotę wykonaną z plexi, która będzie chronić zestaw przed kurzem i uszkodzeniami.
 

Możliwość zaprojektowania i wykonania estetycznego pudełka. (opcja)

Prezent dla innej osoby bez estetycznego pudełko się nie obejdzie. A dodatkowo to gwarancja, że klocki z twojego zestawu nigdy się nie pogubią.
 

Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy. (opcja)

Naklejki, naklejki ach te naklejki, niezastąpione wszędzie tam, gdzie klocki są za duże, dodadzą dodatkowe szczegóły do twojej makiety z klocków Lego®.
 

Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę makiety. (opcja)

Makiety z klocków Lego® są uwielbiane przez wszystkich, a w internecie filmy zestawów z klocków rozchodzą się z prędkością światła. Świetnie się nadają do marketingu szeptanego (wirusowego) na kanałach YouTube, Facebook, Instagram i innych. Dlatego wraz z ekipą przygotujemy film promocyjny z budowy makiety, idealny do promocji twojej firmy w internecie.

 

 

Features

 • e-instrukcja (opcja)
 • Film z budowy (opcja)
 • Gablota z plexi (opcja)
 • Naklejki (opcja)
 • Naklejki z logo (opcja)
 • Podświetlenie makiety. (opcja)
 • Pudełko (opcja)
 • Skala 1:100
 • Skala 1:23
 • Skala 1:400
 • Skala 1:50
 • Skala 1:800
Share

Podobne makiety z klocków

Wspólna budowa podczas warsztatów szkolnych lub rodzinnego spotkania.

Wspólna budowa podczas warsztatów szkolnych lub rodzinnego spotkania.

Wyszukane i niepowtarzalne warsztaty dla szkoły lub całej rodziny, którego owocem wspólnej pracy będzie piękna makieta Domu, Szkoły, obrazu, logo lub zabytku. Baw się z pracownikami lub rodziną podczas wspólnego budowania makiety podczas eventu każdy fan klocków lub zespół dostanie za zadanie wybudowanie części zestawu. Podczas zabawy, na podstawie przygotowanego wcześniej projektu makiety oraz instrukcji

Twoje muzeum z klocków LEGO®

Twoje muzeum z klocków LEGO®

Kompleksowo tworzymy i budujemy makiety na wystawy i do muzeów, które wniosą zabawę, fascynację i zostaną w pamięci dzieci i dorosłych na długi czas. Polecamy makiety z klocków Lego edukacyjne np. makieta spalarni odpadów, którą można oglądać w Centrum Hewelianum w Gdańsku, historyczne np. Historyland w Krakowie, w którym zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy wszystkie makiety z

Twój Dom zbudowany z klocków LEGO®

Twój Dom zbudowany z klocków LEGO®

  Niepowtarzalna dekoracja lub twoja prywatna atrakcja turystyczna. Małe dzieło sztuki w zaciszu twojego domu, które zachwyci wszystkich odwiedzających twój dom. Nasze zestawy zachwycają małych i dużych, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Moje makiety to lata doświadczeń, pracy z największymi fanami klocków w Polsce i na Świecie. Zawierają możliwie najwięcej szczegółów, nazywane przez wielu