lego-manuals.-a-model-made-of-lego-bricks-on-order-Matthew-Kustra-scaled.jpg

Bloczki Klocki czyli makieta architektoniczna dla dewelopera – ale z Lego Deweloper makieta Warszawa

Projekt z klocków Lego dla Dewelopera – makieta lego Warszawa

Deweloperzy budowlani często korzystają z usług podwykonawców. To zupełnie normalne. Jeśli nie ma wykwalifikowanej załogi w jakimś konkretnym obszarze, zatrudnia kogoś, kto ma niezbędną wiedzę i wykształcenie. Tym razem było tak samo. Deweloper nie ma wiedzy na temat budowania z klocków dla Dewelopera makieta lego Warszawa, więc skontaktował się z nami.

Doskonały marketing z klockami Lego w tle – klocki Lego dla Dewelopera – makieta Warszawskich bloków

Jeśli chcesz przyciągać klientów i inwestorów, musisz inwestować w marketing. To dobry sposób na wyróżnienie się na tle konkurencji. Możesz wiele zyskać, pracując nad wizerunkiem swojej firmy jako specjalisty i lidera w swojej branży. Ale jak to zrobić? Marketing internetowy jest bardzo ważny. Nie można zapomnieć o billboardach i banerach. Ale to nie wystarczy. Wizerunek Twojej firmy zależy w dużej mierze od wrażenia, jakie zrobisz na klientach. Czy uznają to za przyjazne i dostępne? Czy poważnie i profesjonalnie? Musisz zdecydować, którą ścieżkę wybrać i podążać za nią. Ale co powiesz na wyglądanie profesjonalnie i jednocześnie zabawnie? Może się to wydawać niemożliwe, ale tak nie jest. Firma, która zamawia model swojego Bloku  z klocków Lego, ma na to szansę. Utrzymując wizerunek specjalisty, postanawia też uszczęśliwić swoich klientów pokazując im nie samowite budowle podczas targów budowlanych i mieszkaniowych. Model można zamówić dla swoich  kluczowych klientów. Osoby, które otrzymają go jako oryginalny prezent, będą bardzo zaskoczone oraz zadowolone. Ale to nie jedyny sposób, w jaki można wykorzystać model zbudowanego bloku. Może również pełnić funkcję niestandardowej nagrody dla zasłużonego pracownika lub firmowej gry integracyjnej, w której pracownicy mają za zadanie zbudować wspólnie wielką budowlę z klocków Lego. Jeśli organizujesz piknik firmowy dla swoich pracowników i ich rodzin, modele Lego mogą być główną atrakcją tego dnia.

Blok z północy Polski Deweloper – makieta lego Warszawa

Pewien deweloper zamówił model z myślą o jednym ze swoich najbardziej cenionych klientów. Podobno był entuzjastą Lego, dlatego taki prezent lub gadżet wydawał się odpowiedni. Blok, którego model stworzyliśmy, znajduje się na północy Polski w województwie pomorskim. Współpraca była na tyle udana, że ​​wymagała specjalnego ukoronowania. Można sobie wyobrazić jego minę, gdy zobaczył klocki Lego przygotowane do zbudowania modelu, do którego budowy wynajął firmę budowlaną. Nasz klient śmiał się, opowiadając nam jak człowiek, dla którego zaprojektowano cały model, był zszokowany i zaskoczony tym widokiem. Ale po chwili na jego twarzy pojawiła się radość i chęć zbudowania modelki. Dając tak niecodzienny prezent deweloper, zyskał sympatię klienta. Ponieważ przemyślany prezent to coś, co przemawia do każdego.

Modele z Lego na zamówienie – w każdym kształcie i formie

Poszczególne budynki to tylko niewielka część naszych możliwości. Projektujemy i budujemy całe miasta, dzielnice czy osiedla. Może posłużyć jako prezent dla stałego klienta lub piękna makieta architektoniczna, uatrakcyjniająca lobby wieżowca. Może również stanowić bardzo ciekawy element stoiska na targach. Projektujemy i tworzymy modele i makiety w każdej formie w każdej skali. Opis lub zdjęcia wystarczy, aby zaprojektować i stworzyć dzieło sztuki z klocków Lego, które będzie piękną i niepowtarzalną ozdobą Twojego domu lub przemyślanym prezentem dla przyjaciela lub konsumenta. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami, a my postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom.  

Mateusz Matt Kustra LCP

#BadPirateBloczki Klocki czyli makieta architektoniczna dla dewelopera – ale z Lego Deweloper makieta Warszawa
Share this post

Leave a Reply