Welcome to My world – the world of biggest Fun of Lego bricks and have fun with Us. Maybe someday I will build something for You ;)

Modele Lego nowe zlecenie stacja Melamina Azoty Puławy czyli twoja firma, fabryka z klocków Lego.

Specjalizujemy się w budowaniu makiet z klocków na zamówienie. Elastycznie dostosujemy się do potrzeb klienta i zadanego budżetu. Dlatego oferujemy makiety z nowych klocków Lego w kilku skalach minifigurek, skale mini oraz micro. Idealną skalą dobraną do tego zlecenie, czyli budowy stacji chemicznej dla firmy Azoty Puławy, była skala micro. Zestaw miał być ciekawym prezentem dla strategicznych klientów firmy. Na podstawie serii zdjęć stacji, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy unikalną zabawkę z klocków Lego. Projekt zakładał stworzenie miniatury stacji składającej się z ok. 1000 elementów, tak aby każdy mógł go zbudować samodzielnie na podstawie elektronicznej instrukcji. Dodatkowo do budowli zostało zaprojektowane estetyczne pudełko wraz z serią naklejek. Takie zamówienia sprawiają nam wiele radości z powodu że budujemy prawdziwe budynki, podczas takich zamówień możemy pokazać nasze umiejętności.

Makiety do 1000 elementów mogą być składane przez klienta wszystkie budowle powyżej są zbyt skomplikowane i sugerujemy montaż na miejscu przez naszą firmę. Dodatkowo do makiet możemy dołączyć oświetlenie oraz krajobraz zbudowany z makiet kolejowych. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi naszymi skalami: skalą minifigurek oraz skalą mini.

Modele Lego w skali micro fajny prezent dla klientów.

Dbałość o szczegóły to nasza specjalność dlatego stacja zawiera wiele szczegółów, które występują w rzeczywistym świecie w stacji chemicznej. Prócz samej stacji zbudowaliśmy także cysternę i umieściliśmy ją przed stacją Melaminową Azoty Puławy. Zestaw składa się z nowych klocków Lego. Czas tworzenia to około 3 miesiące. Proszę zapoznać się z referencjami wystawionymi przez klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi makietami

 

Filed under: Autorski zestaw klocków, Budynki, Fabryka, Firma, LEGO, Makiety LEGO, Polska, Puławy, Skala micro

JUMP TO TOP
SHARE THIS POST

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.