Arrrgh

za mną...

Mateusz Kustra Master Bulider

Moje umiejętności

Mam tyle lat życia, ile lat praktyki w budowaniu modeli LEGO, bo odkąd pamiętam, zawsze bawiłem się tymi klockami, tworząc niezliczoną ilość projektów mniejszych i większych. Dziś z błyskiem w oku przyjmuję każde następne wyzwanie. Może następny model będzie właśnie dla Ciebie. W swoim życiu prawdopodobnie wybudowałem z około tysiące różnorakich budowli z ponad 2 milionów klocków LEGO® przez technic® aż do LEGO® Mindstorm®.

66

LEGO® budowanie

Budowanie z LEGO® to nie tylko zabawa to także odpowiedzialność, budowanie tak aby makiety były wytrzymałe, praca pod presją czasu. Trudność rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości makiety.

15

LEGO® Technic® i Mindstorm®

Umiejętności programistyczne, wykorzystujemy przy projektowaniu programów sterujących (LEGO® Mindstorm®, Andruino) wykorzystujemy do sterowania ruchomymi elementami makiet.

90

Odwzorowanie

Umiejętność obserwacji i przełożenia tego na projekt jest ważne dla zachowania rzeczywistego stosunku wymiarów makiety i jak najdokładniejszego odwzorowania szczegółów. To również tworzenie sytuacyjnych scenek i dbałość w nich o najmniejsze szczegóły.

90

Kretywność

Budowanie z LEGO® to kreatywność w doborze najlepszych elementów LEGO® i nie standardowe wykorzystywanie ich, tak aby najbardziej odpowiadały rzeczywistości.

OSTATNIO ZBUDOWANE MAKIETY

Co mogę dla ciebie wybudować?

Masz pomysł na makietę z klocków? Od posiadania swojej
własnej budowli z LEGO® dzieli Cię tylko 1 klik!