Co by tu

dobudować?

Ewa Creative Director

Moje umiejętności

Już na samym początku muszę ustalić, jak budowla będzie wyglądała na końcu. Flirtując z nutką filozofii, pytam: w jakim celu powstaje makieta LEGO®, co przedstawia, czego uczy. Kiedy następnym razem zobaczysz smoka na katedrze wawelskiej, to będziesz wiedział, czyj to pomysł. Zna na pamięć chyba wszystkie klocki LEGO®, wie w jakich kolorach i jak często występują.

66

LEGO® budowanie

Budowanie z LEGO® to nie tylko zabawa to także odpowiedzialność, budowanie tak aby makiety były wytrzymałe, praca pod presją czasu. Trudność rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości makiety.

10

LEGO® Technic® i Mindstorm®

Umiejętności programistyczne, wykorzystujemy przy projektowaniu programów sterujących (LEGO® Mindstorm®, Andruino) wykorzystujemy do sterowania ruchomymi elementami makiet.

66

Odwzorowanie

Umiejętność obserwacji i przełożenia tego na projekt jest ważne dla zachowania rzeczywistego stosunku wymiarów makiety i jak najdokładniejszego odwzorowania szczegółów. To również tworzenie sytuacyjnych scenek i dbałość w nich o najmniejsze szczegóły.

100

Kretywność

Budowanie z LEGO® to kreatywność w doborze najlepszych elementów LEGO® i nie standardowe wykorzystywanie ich, tak aby najbardziej odpowiadały rzeczywistości.

OSTATNIO ZBUDOWANE MAKIETY

Co mogę dla ciebie wybudować?

Masz pomysł na makietę z klocków? Od posiadania swojej
własnej budowli z LEGO® dzieli Cię tylko 1 klik!