Skala mikro

Skala mikro – najmniejsza skala makiet z klocków Lego (jak Lego Architecture), sprawdza się doskonale jako element dekoracji biurka w twojej pracy, domu lub jako wyszukany prezent.

Są to najmniejsze makiety realizowane przez nasze studio zazwyczaj wielkość nie przekracza 20cm x 20cm i 400 klocków LEGO®. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają makiety tej wielkości jako ekskluzywne podarek dla swoich partnerów biznesowych.

Koszt wizualizacji to 100zł za 500 do 2000 klocków.
Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 399 do 1999 PLN zależnie od ilości i dostępności klocków, wielkości klocków użytych oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej. Kwota może ulec obniżeniu przy zamówieniu większej ilości zestawów.

e-instrukcja (opcja)

Na prośbę klienta dołączamy film online jak wybudować zestaw.

Gablota z plexi (opcja)

Na prośbę klienta możemy zamówić gablotę wykonaną z plexi.

Możliwość zaprojektowania i wykonania estetycznego pudełka. (opcja)

Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety.

możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy. (opcja)

Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety.

Features

  • e-instrukcja (opcja)
  • gablota z plexi (opcja)
  • mała ilość szczegółów
  • najniższa cena
  • naklejki z logo (opcja)
  • ok.1000elementów
  • pudełko (opcja)
  • rozmiar 20cm-40cm
  • skala micro
Share

Podobne makiety z klocków

Skala mini

Skala mini

Skala mini sprawdza się doskonale jako element dekoracji biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich stanowiska wystawienniczego lub jako wyszukany prezent. Są to średniej wielkości makiety ukazujące bryłę budowli z niewielkimi uproszczeniami, zazwyczaj wielkość nie przekracza 80cm x 80cm i 3000 klocków. W tej skali z niewielkimi ograniczeniami, można przedstawić skomplikowane bryły budynków. Nasi klienci zazwyczaj

Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

Proponujemy także pokazy, budowania makiet. Proponujemy także pokazy, budowania makiet. W trakcie trwającej kilka dni budowy klienci na żywo zobaczą jak buduje się duże makiety LEGO®. To świetna okazja, aby wykorzystać moc marketingu szeptanego do zainteresowania, dzieci i dorosłych, swoimi produktami. W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Skala figurek LEGO®

Skala figurek LEGO®

Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna. Są to makiety w całości ukazujące bryłę budowli. W ten sposób można zbudować praktycznie każdy budynek i każdą instalację, zazwyczaj wielkość nie przekracza