Skala figurek LEGO®

Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna.

Są to makiety w całości ukazujące bryłę budowli. W ten sposób można zbudować praktycznie każdy budynek i każdą instalację, zazwyczaj wielkość nie przekracza 150cm x 80cm i 10tysięcy – 15tysięcy klocków LEGO®.

Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna. Klienci używają jej również jako makiet edukacyjnych w muzeach i działaniach marketingowych. W przystępny sposób tłumacząc, za pomocą zabawkowej makiety z klocków i scenek z użyciem figurek LEGO®, zasady działania instalacji, zadań poszczególnych budynków i pracowników.

W cenie makiety także instalacja makiety na terenie Polski.
Utwardzenie w razie gdyby makieta miała być transportowana.

Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków.
Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 10tysięcy do 20tysięcy PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

Możliwość stworzenia gabloty z plexi.
Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.
Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę makiety.

Share

Podobne makiety z klocków

Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

Proponujemy także pokazy, budowania makiet. Proponujemy także pokazy, budowania makiet. W trakcie trwającej kilka dni budowy klienci na żywo zobaczą jak buduje się duże makiety LEGO®. To świetna okazja, aby wykorzystać moc marketingu szeptanego do zainteresowania, dzieci i dorosłych, swoimi produktami. W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Skala mini

Skala mini

Skala mini sprawdza się doskonale jako element dekoracji biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich stanowiska wystawienniczego lub jako wyszukany prezent. Są to średniej wielkości makiety ukazujące bryłę budowli z niewielkimi uproszczeniami, zazwyczaj wielkość nie przekracza 80cm x 80cm i 3000 klocków. W tej skali z niewielkimi ograniczeniami, można przedstawić skomplikowane bryły budynków. Nasi klienci zazwyczaj

Skala mikro

Skala mikro

Są to najmniejsze makiety realizowane przez nasze studio