Pokazy budowania makiet z klocków LEGO® na żywo

Proponujemy także pokazy, budowania makiet.

Proponujemy także pokazy, budowania makiet. W trakcie trwającej kilka dni budowy klienci na żywo zobaczą jak buduje się duże makiety LEGO®. To świetna okazja, aby wykorzystać moc marketingu szeptanego do zainteresowania, dzieci i dorosłych, swoimi produktami.

W razie zainteresowania proszę o kontakt.

Live show of building models of LEGO®

 • Efekt Wow
 • Film z budowy (opcja)

Related Work

 • Skala mikro

  Skala mikro sprawdza się doskonale jako element dekoracji biurka w twojej pracy, domu lub jako wyszukany prezent.Są to najmniejsze makiety realizowane przez nasze studio zazwyczaj wielkość nie przekracza 20cm x 20cm i 400 klocków LEGO®. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają makiety tej wielkości jako ekskluzywne podarek dla swoich partnerów biznesowych.

  W cenie makiety także e-instrukcja do samodzielnego montażu dostępna online.

  Koszt wizualizacji to 100zł za 500 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 649 do 1499 PLN zależnie od ilości i dostępności klocków, wielkości klocków użytych oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej. Kwota może ulec obniżeniu przy zamówieniu większej ilości zestawów.

  Możliwość stworzenia biurowej gabloty z plexi. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety, możliwość zaprojektowania i wykonania estetycznego pudełka. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk tej samej makiety, możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.

 • Skala mini

  Skala mini sprawdza się doskonale jako element dekoracji biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich stanowiska wystawienniczego lub jako wyszukany prezent.Są to średniej wielkości makiety ukazujące bryłę budowli z niewielkimi uproszczeniami, zazwyczaj wielkość nie przekracza 80cm x 80cm i 3000 klocków. W tej skali z niewielkimi ograniczeniami, można przedstawić skomplikowane bryły budynków. Nasi klienci zazwyczaj zamawiają je jako ekskluzywną ozdobę nowoczesnego biura, domu, sklepów zabawkowych, gabinetów lekarskich lub stanowisk wystawienniczych, aby zainteresować najmłodszych i ich rodziców swoimi usługami. Jest to ciekawa skala makiety z wieloma szczegółami, obok której nikt nie przejdzie obojętny, a to wszystko za przystępna cenę.

  W cenie makiety także e-instrukcja do samodzielnego montażu dostępna online. Wysyłka i możliwość samodzielnego złożenia lub instalacja na miejscu w siedzibie klienta (opcja).

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 1299PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

  Możliwość stworzenia gabloty z plexi. Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy.

 • Skala figurek LEGO®

  Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna.Są to makiety w całości ukazujące bryłę budowli. W ten sposób można zbudować praktycznie każdy budynek i każdą instalację, zazwyczaj wielkość nie przekracza 150cm x 80cm i 10tysięcy - 15tysięcy klocków LEGO®.

  Skala dobrana do figurek LEGO®, jest to idealna skala żeby zrobić wrażenie na swoich klientach. Sprawdza się doskonale jako ekskluzywna ozdoba nowoczesnego salonu sprzedaży, hotelu, restauracji, stanowiska wystawienniczego lub jako atrakcja turystyczna. Klienci używają jej również jako makiet edukacyjnych w muzeach i działaniach marketingowych. W przystępny sposób tłumacząc, za pomocą zabawkowej makiety z klocków i scenek z użyciem figurek LEGO®, zasady działania instalacji, zadań poszczególnych budynków i pracowników.

  W cenie makiety także instalacja makiety na terenie Polski. Utwardzenie w razie gdyby makieta miała być transportowana.

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje się od 10tysięcy do 20tysięcy PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.

  Możliwość stworzenia gabloty z plexi. Możliwość zaprojektowania i wykonania naklejek z logiem firmy. Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę makiety.