Obrazy z LEGO®

Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, nasi klienci zdobią nimi ściany nowoczesnych salonów sprzedaży i biur. Estetycznie urozmaici także ścianę pokoju dziecięcego w twoim domu.

 

Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, w preferowanych wielkościach od 51,2cm x 38,4cm (skala mała ponad 1000 klocków LEGO®) do 76cm x 64cm (10tysięcy klocków LEGO®). Wystarczy ze przyślesz nam kilka swoich ulubionych zdjęć nasi graficy stworzą wizualizację twojego obrazu dla ciebie i już po 1 miesiącu obraz będzie zdobił ścianę twojego pokoju lub biura (w okresach świątecznym okres może się wydłużyć do 2 miesięcy).

Przykład Obrazu Mickey kolorowy w najmniejszej skali (51,2cm x 38,4cm) już od 899 PLN wykonana z Klocków LEGO® o łącznej ilości ponad 1000 klocków. Czas oczekiwania to koło 1 miesiąc ( w okresach wzmożonego zapotrzebowania na klocki, oczekiwania może się wydłużyć do 2 miesięcy). Obraz będzie podklejony na usztywniającej podstawie gotowy do zawieszenia na ścianie.

Cena obrazu zaczyna się od 599PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji.

Możliwość obicia w ramy.
Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę obrazu.

Obrazy (mozaiki) z LEGO®

 • Efekt Wow
 • Film z budowy (opcja)
 • Ilość klocków
 • Niski koszt klocków
 • Przystępna cena
 • Wizualizacja (gratis)

Related Work

 • Rzeźby – skala rzeczywista LEGO®

  Są to trój-wymiarowe budowle LEGO®, różnych wielkości. Projekty zazwyczaj samochodów, popiersi, twarzy, mebli i urządzeń kultowych w skali 1:1.Są to makiety w całości ukazujące bryłę przedmiotu lub osoby. Projektowanie jak i sama budowa jest bardzo trudna i czasochłonna. Wielkość i koszt zależą od ilości klocków LEGO® potrzebnych w budowli.

  Takie budowle to prawdziwe perełki i wielkie zaskoczenie dla klientów.

  W cenie makiety także instalacja makiety na terenie Polski. Utwardzenie w razie gdyby makieta miała być transportowana.

  Koszt wizualizacji to 200zł za 1000 klocków. Cena wraz z projektem za 1 sztukę kształtuje zależy od ilości klocków użytych przy budowie. Dokładniejsza cena podana jest po stworzeniu wizualizacji. Przy zamówieniu koszt stworzenia wizualizacji odejmowany jest od kwoty końcowej.