Obrazy z LEGO®

Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, nasi klienci zdobią nimi ściany nowoczesnych salonów sprzedaży i biur. Estetycznie urozmaici także ścianę pokoju dziecięcego w twoim domu.

 

Są to obrazy-mozaiki zbudowane z LEGO®, przedstawiające logo firmowe lub portret, w preferowanych wielkościach od 51,2cm x 38,4cm (skala mała ponad 1000 klocków LEGO®) do 76cm x 64cm (10tysięcy klocków LEGO®). Wystarczy ze przyślesz nam kilka swoich ulubionych zdjęć nasi graficy stworzą wizualizację twojego obrazu dla ciebie i już po 1 miesiącu obraz będzie zdobił ścianę twojego pokoju lub biura (w okresach świątecznym okres może się wydłużyć do 2 miesięcy).

Przykład Obrazu Mickey kolorowy w najmniejszej skali (51,2cm x 38,4cm) już od 899 PLN wykonana z Klocków LEGO® o łącznej ilości ponad 1000 klocków. Czas oczekiwania to koło 1 miesiąc ( w okresach wzmożonego zapotrzebowania na klocki, oczekiwania może się wydłużyć do 2 miesięcy). Obraz będzie podklejony na usztywniającej podstawie gotowy do zawieszenia na ścianie.

Cena obrazu zaczyna się od 599PLN zależnie od ilości i dostępności klocków oraz terminu realizacji. Dokładna cena podana jest po stworzeniu wizualizacji.

Możliwość obicia w ramy.
Możliwość stworzenia filmu promocyjnego, przedstawiającego budowę obrazu.

Share

Podobne makiety z klocków

Rzeźby – skala rzeczywista LEGO®

Rzeźby – skala rzeczywista LEGO®

Są to trój-wymiarowe budowle LEGO®, różnych wielkości. Projekty zazwyczaj samochodów, popiersi, twarzy, mebli i urządzeń kultowych w skali 1:1. Są to makiety w całości ukazujące bryłę przedmiotu lub osoby. Projektowanie jak i sama budowa jest bardzo trudna i czasochłonna. Wielkość i koszt zależą od ilości klocków LEGO® potrzebnych w budowli. Takie budowle to prawdziwe perełki