Mateusz CEO / Founder

Mam tyle lat życia, ile lat praktyki w budowaniu modeli LEGO, bo odkąd pamiętam, zawsze bawiłem się tymi klockami, tworząc niezliczoną ilość projektów mniejszych i większych. Dziś z błyskiem w oku przyjmuję każde następne wyzwanie. Może następny model będzie właśnie dla Ciebie.

Moje umiejętności

W swoim życiu prawdopodobnie wybudowałem z około tysiąc różnorakich budowli od LEGO® przez technic® aż do LEGO® Mindstorm®.

66

LEGO® budowanie

Budowanie z LEGO® to nie tylko zabawa to także odpowiedzialność, budowanie tak aby makiety były wytrzymałe, praca pod presją czasu. Trudność rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości makiety.

35

LEGO® Technic® i Mindstorm®

Umiejętności programistyczne, wykorzystujemy przy projektowaniu programów sterujących (LEGO® Mindstorm®, Andruino) wykorzystujemy do sterowania ruchomymi elementami makiet.

85

Odwzorowanie

Umiejętność obserwacji i przełożenia tego na projekt jest ważne dla zachowania rzeczywistego stosunku wymiarów makiety i jak najdokładniejszego odwzorowania szczegółów. To również tworzenie sytuacyjnych scenek i dbałość w nich o najmniejsze szczegóły.

85

Kretywność

Budowanie z LEGO® to kreatywność w doborze najlepszych elementów LEGO® i nie standardowe wykorzystywanie ich, tak aby najbardziej odpowiadały rzeczywistości.

Moja praca

Budowanie z LEGO® sprawia mi wielką przyjemność, ale najważniejsze jest dla mnie aby klient był pod wielkim wrażeniem.

  Clients Said

  • Jesteś moim bogiem! chciałbym mieć taką wizję artystyczną, kreatywności i talent jak ty. Chciałbym mieć także wystarczająco dużo pieniędzy aby kupić jedną z twoich kreacji. Musiałem ci powiedzieć jak bardzo lubie twoją pracę.

   Williamawillis
  • Chciałem jeszcze raz Panu podziękować za podjęcie się wyzwania z budowlą tego kościoła Świętej Małgorzaty w Łomiankach, jest na prawdę super kawał dobrej roboty.

   Sklep Manami
  • Grupa Hakuna to firma godna polecenia.

   ZMiGM – Związek Miast i Gmin Morskich