Michał

Michał Project Manager / bulider

Kiedy coś idzie nie tak, jak trzeba, to wszyscy zaczynają umywać ręce. Wtedy do akcji wchodzę ja! Wykrywam wszystkie błędy i naprawiam je. Do moich zadań należy złożenie całej budowli w całość, a widzieć jak rośnie twoje dziecko jest najpiękniejszym doświadczeniem w życiu. To dzięki mnie projekty z komputera zaczynają stawać się rzeczywistością.

Moje umiejętności?

Dodatkowo w młodości uwielbiał majsterkować, budował różne użyteczne maszyny z klocków LEGO® Technic®, co dziś wykorzystujemy, przy budowie elementów ruchomych oraz aby konstrukcje były maksymalnie wytrzymałe.

85

LEGO® budowanie

Budowanie z LEGO® to nie tylko zabawa to także odpowiedzialność, budowanie tak aby makiety były wytrzymałe, praca pod presją czasu. Trudność rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości makiety.

85

LEGO® Technic® i Mindstorm®

Umiejętności programistyczne, wykorzystujemy przy projektowaniu programów sterujących (LEGO® Mindstorm®, Andruino) wykorzystujemy do sterowania ruchomymi elementami makiet.

33

Odwzorowanie

Umiejętność obserwacji i przełożenia tego na projekt jest ważne dla zachowania rzeczywistego stosunku wymiarów makiety i jak najdokładniejszego odwzorowania szczegółów. To również tworzenie sytuacyjnych scenek i dbałość w nich o najmniejsze szczegóły.

33

Kretywność

Budowanie z LEGO® to kreatywność w doborze najlepszych elementów LEGO® i nie standardowe wykorzystywanie ich, tak aby najbardziej odpowiadały rzeczywistości.

Moja praca

Budowanie z LEGO® sprawia nam przyjemność, ale najważniejsze jest dla nas gdy klient jest pod wielkim wrażeniem naszych makiet.

  Clients Said

  • Kocham ten blog

   Terrell
  • Jesteś moim bogiem! chciałbym mieć taką wizję artystyczną, kreatywności i talent jak ty. Chciałbym mieć także wystarczająco dużo pieniędzy aby kupić jedną z twoich kreacji. Musiałem ci powiedzieć jak bardzo lubie twoją pracę.

   Williamawillis
  • Chciałem jeszcze raz Panu podziękować za podjęcie się wyzwania z budowlą tego kościoła Świętej Małgorzaty w Łomiankach, jest na prawdę super kawał dobrej roboty.

   Sklep Manami