Ania

Ania Creative Director

Każdy projekt powstaje dwa razy: w komputerze i w rzeczywistości. Żaden budowniczy nie stworzy modelu bez planu, dlatego programuję i projektuję już w pierwszych fazach pomysłu. Jestem fundamentem budowli – mało mnie widać, ale wspieram cały zespół.

Moje umiejętności

Dodatkowo w trakcie budowy dbam o to ażeby każdy szczegół był maksymalnie dopracowany, bo nawet najmniejszy detal, jeden klocek możne mieć ogromne znaczenie dla końcowego efektu. Z tego powodu błysk w oku klienta, gdy pierwszy raz ujrzy makietę stworzoną przez Ideo LEGO®, jest ściśle związany z Anną.

33

LEGO® budowanie

Budowanie z LEGO® to nie tylko zabawa to także odpowiedzialność, budowanie tak aby makiety były wytrzymałe, praca pod presją czasu. Trudność rośnie wprost proporcjonalnie do wielkości makiety.

15

LEGO® Technic® i Mindstorm®

Umiejętności programistyczne, wykorzystujemy przy projektowaniu programów sterujących (LEGO® Mindstorm®, Andruino) wykorzystujemy do sterowania ruchomymi elementami makiet.

66

Odwzorowanie

Umiejętność obserwacji i przełożenia tego na projekt jest ważne dla zachowania rzeczywistego stosunku wymiarów makiety i jak najdokładniejszego odwzorowania szczegółów. To również tworzenie sytuacyjnych scenek i dbałość w nich o najmniejsze szczegóły.

85

Kretywność

Budowanie z LEGO® to kreatywność w doborze najlepszych elementów LEGO® i nie standardowe wykorzystywanie ich, tak aby najbardziej odpowiadały rzeczywistości.

Moja praca

Budowanie z LEGO® sprawia nam przyjemność, ale najważniejsze jest dla nas gdy klient jest pod wielkim wrażeniem naszych makiet.

  Clients Said

  • Kocham ten blog

   Terrell
  • Jesteś moim bogiem! chciałbym mieć taką wizję artystyczną, kreatywności i talent jak ty. Chciałbym mieć także wystarczająco dużo pieniędzy aby kupić jedną z twoich kreacji. Musiałem ci powiedzieć jak bardzo lubie twoją pracę.

   Williamawillis
  • Chciałem jeszcze raz Panu podziękować za podjęcie się wyzwania z budowlą tego kościoła Świętej Małgorzaty w Łomiankach, jest na prawdę super kawał dobrej roboty.

   Sklep Manami