batman-lego-models-sculptures-instructions-.png

MiniFigurka stworzona specjalnie dla wielkiego fana serii movie batman lego minifigurka, ale za to jaka duża!

Kto ma odwagę powiedzieć, że DC jest gorsze od Marvela?!

Okej, może pod względem filmów tak, ale Marvelowi brakuje jednej rzeczy w całym uniwersum komiksowym, którą posiada Detective Comics.

BATMANA!

 

 

Z tym już nie można się nie zgodzić i za to właśnie podziwiam osobę, która wpadła na pomysł, żebym stworzył taką figurkę. Teraz aż wstyd przyznać, że to nie był w pierwszej kolejności mój pomysł. Na szczęście nie można wątpić w to, kto to wykonał. Można powiedzieć, że to ja stworzyłem Batmana… Ale nie powinienem aż tak się przechwalać ;).

Ostatecznie superbohater ma wylądować w sklepie z zabawkami na głównej wystawie. Istnieje tylko obawa, że Mroczny Mściciel skryje się niezauważalnie w cieniu, jak zwykł to robić.

Movie batman lego figurka

Popkultura to niesamowite źródło, z którego można czerpać w nieskończoność. Moje ambicje już teraz podpowiadają mi, żebym zgłosił się do studia DC z licencją na ich postaci, które mógłbym zrekonstruować w wersji LEGO.

Albo z moim portfolio wybrać się do Warner Bros i pomóc przy kontynuacji movie Batmana LEGO, który już przecież kilka lat temu pojawił się w kinie. Może moim następnym krokiem powinien być Joker?

W obecnej skali Batman góruje nad miastem, mierząc ponad 50 cm wysokości. Ogromny i straszliwy dla swoich przeciwników z Arkham City. Nie brak mu ani jednego elementu swojego charakterystycznego wyposażenia – zbroja i pozostałe narzędzia zapewnią miastu spokój pod skrzydłami nietoperza.

Batman lego figurka – konieczna ozdoba każdego mieszkania, Fana Batmana

Jeśli jesteś zainteresowany ochroną własnego mieszkania przed potencjalnymi złoczyńcami, model movie batman lego może być także dla Ciebie. Może zostać on przygotowany w dowolnym rozmiarze, więc kiedy przyjdzie mu siłować się z trudniejszymi przeciwnikami, istnieje możliwość zwiększenia jego skali i odwrotnie, kiedy człowiek-nietoperz ma zostać redukowany do postrachu pająków, może osiągnąć rozmiar zaledwie kilkunastu centymetrów.

To obrońca potrzebny każdemu miastu, dzielnicy, mieszkaniu i pokojowi. A szczególnie każdemu fanowi komiksów o tym bohaterze.

Czy w następnym kroku powinien on spotkać Jokera? Macie może pomysły na unikatowe sceny walki z tą dwójką w roli głównej? Co powiedzielibyście na odtworzenie momentów akcji z filmu LEGO o Batmanie (movie batman lego)?

Może to jest branża, którą powinienem zacząć eksplorować 😉

Mateusz Matt Kustra LCP

#BadPirateMiniFigurka stworzona specjalnie dla wielkiego fana serii movie batman lego minifigurka, ale za to jaka duża!
Share this post

Leave a Reply