Fabryka-z-Lego-Melamina-Azoty-Puławy-projekt-badpirate-1.jpg

Nasze modele Lego na przykładzie zestawu stacja Melamina Azoty Puławy czyli twoja firma, fabryka z klocków Lego.

Modele Lego nowe zlecenie stacja Melamina Azoty Puławy czyli twoja firma, fabryka z klocków Lego.

Specjalizujemy się w budowaniu makiet z klocków na zamówienie. Elastycznie dostosujemy się do potrzeb klienta i zadanego budżetu. Dlatego oferujemy makiety z nowych klocków Lego w kilku skalach minifigurek, skale mini oraz micro. Idealną skalą dobraną do tego zlecenie, czyli budowy stacji chemicznej dla firmy Azoty Puławy, była skala micro. Zestaw miał być ciekawym prezentem dla strategicznych klientów firmy. Na podstawie serii zdjęć stacji, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy unikalną zabawkę z klocków Lego. Projekt zakładał stworzenie miniatury stacji składającej się z ok. 1000 elementów, tak aby każdy mógł go zbudować samodzielnie na podstawie elektronicznej instrukcji. Dodatkowo do budowli zostało zaprojektowane estetyczne pudełko wraz z serią naklejek. Takie zamówienia sprawiają nam wiele radości z powodu że budujemy prawdziwe budynki, podczas takich zamówień możemy pokazać nasze umiejętności.

Makiety do 1000 elementów mogą być składane przez klienta, wszystkie budowle powyżej tysiąca klocków są zbyt skomplikowane i sugerujemy montaż na miejscu przez naszą firmę. Dodatkowo do makiet możemy dołączyć oświetlenie oraz krajobraz zbudowany z makiet kolejowych. Zapraszamy do zapoznania się także z innymi naszymi skalami: skalą minifigurek oraz skalą mini.

Modele Lego w skali micro fajny prezent dla klientów.

Dbałość o szczegóły to nasza specjalność dlatego stacja zawiera wiele szczegółów, które występują w rzeczywistym świecie w stacji chemicznej. Prócz samej stacji zbudowaliśmy także cysternę i umieściliśmy ją przed stacją Melaminową Azoty Puławy. Zestaw składa się z nowych klocków Lego. Czas tworzenia to około 3 miesiące. Proszę zapoznać się z referencjami wystawionymi przez klienta.

A co dokładnie się produkuje w takiej stacji. Już odpowiadam: stacja Melamina w zakładach chemicznych Azoty Puławy służy do produkcji związków chemicznych, tak zwanej malaminy (cyjanuramid, 2,4,6-triamino-1,3,5-triazyna). Jest bezbarwną substancją krystaliczną. Ma postać białego proszku, jest trudno palna, odporna na działanie wody, temperatury i światła. Ma wysoką twardość powierzchni. Stosowana do wyrobu np. naczyń jednorazowych..

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi makietami

Mateusz Matt Kustra LCP

#BadPirateNasze modele Lego na przykładzie zestawu stacja Melamina Azoty Puławy czyli twoja firma, fabryka z klocków Lego.
Share this post

Leave a Reply