luksusowe-artykuly-reklamowe-oryginalne-dekoracje-domu-Ideo-Klocki-scaled.jpg

Z klocków Lego można zbudować wszystko! Minifigurka lego iron man jako ekskluzywne prezenty i fajny gadżet.

Ekskluzywne prezenty i fajny gadżety z klocków Lego! Na przykład minifigurka Lego Iron Man.

Komiksy stają się coraz bardziej popularne. Z początku były to głównie zabawne historie dla najmłodszych, ale z czasem stały się one bardzo ważną częścią kultury pop, śledzoną przez ludzi w każdym wieku. Superbohaterowie znani z powieści graficznych zaczęli pojawiać się również w innych mediach. Powstał bardzo duży przemysł seriali telewizyjnych i filmów (zwłaszcza Marvel Cinematic Universe, ale również DC Extended Universe z Batmanem i Supermanem jest bardzo sławne), opowiadających o przygodach ludzi obdarzonych supermocami. Przemysł gadżetów również podąża w tym kierunku, dlatego można znaleźć ogromną ilość zabawek i figur modelowanych na podstawie superbohaterów jako. Jednakże, na świecie są ludzie, którzy chcą mieć unikalne modele i inne gadżety nawiązujące do ich ulubionych superbohaterów, których nikt inny nie ma. I z takim pomysłem klient przyszedł do mnie. Bo figurka z klocków Lego to ekskluzywne prezenty i fajny gadżet dla hobbystów.

Krótka Historia Iron Mana

Iron Man to fikcyjna postać znana z wielu serii komiksowych wydawanych przez Marvel Comics. Jego twórcami są scenarzyści Stan Lee, Larry Lieber i rysownicy Don Heck z Jackiem Kirby’em. Pierwsze pojawienie się Iron Mana miało miejsce w Tales of Suspense vol.1 #39. Oryginalne przygody, w których brał udział, były bardzo antykomunistyczne, a motywem jego stworzenia było odniesienie do amerykańskiego przemysłu zbrojeniowego i wyścigu zbrojeń zimnej wojny. Po pewnym czasie jego historie zaczęły poruszać tematy takie jak terroryzm i korupcja korporacyjna. Historia Iron Mana (prywatnie: Tony’ego Starka) jako postaci rozpoczęła się, gdy miał 21 lat. W wyniku śmierci rodziców w wypadku samochodowym przejął rodzinny majątek i firmę Stark Industries specjalizującą się w przemyśle zbrojeniowym. W Tales of Suspense vol. 1 #39 Tony Stark został porwany przez komunistycznych wojowników. Tam także został trafiony odłamkiem w klatkę piersiową. Chociaż był zmuszony tworzyć dla porywaczy broń, postać stworzyła — wspólnie z profesorem fizyki Ho Yinsen – zbroję, która pomogła mu w ucieczce. Od tego czasu walczy z wrogami i ratuje świat przed każdym niebezpieczeństwem, a jako postać z klocków to ekskluzywny prezent i fajny gadżet. W Marvel Cinematic Universe historia pochodzenia Iron Mana jest nieco inna, ale główne wydarzenia zostały zachowane. Jest tam częścią zespołu Avengers, do którego należą również:

  • Hulk,
  • Czarna Wdowa,
  • Kapitan Ameryka.

W filmach Iron Man jest także mentorem młodego Spider-Mana. Oprócz filmów zaliczanych do Marvel Cinematic Universe Iron Man wystąpił również w wielu serialach animowanych i filmach. Jest też wiele gier wideo, w których się pojawia lub nawet jest głównym bohaterem.

Minifigurka Lego Iron Man z klocków wykonana przeze mnie!

Czas, który poświęciłem na zaprojektowanie tego ekskluzywnego prezent i fajnego gadżetu i zbudowanie było bardzo przyjemne. Od samego początku byłem zadowolony, że przyjąłem to zadanie. A co ważne, jestem naprawdę dumny z tej pracy. Model Iron Mana składa się z 3244 klocków Lego. W tej liczbie jest aż 197 unikalnych elementów. Model zaprojektowany przeze mnie ma kilka fascynujących cech. Na początek: obrócona prawa noga. Mogę powiedzieć, że to nie było łatwe do osiągnięcia, ale tutaj jest i wygląda fantastycznie. Co więcej: wizjer hełmu Iron Mana można łatwo podnieść. Cały hełm jest także odłączalny. Po jego zdjęciu można zmienić wyraz twarzy Tony’ego. Ręce i dłonie łatwo można obracać i zmiana ich pozycji może być świetną zabawą. Ta rzeźba to prawdziwa uczta dla fanów Iron Mana i Marvela. Możesz ją mieć w domu ten to ekskluzywny prezent. Wystarczy zamówić rzeźbę Iron Mana lub inną.

Skontaktuj się ze mną, jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem własnej figurki.

Jeśli chcesz, abym stworzył coś według Twojego pomysłu z klocków Lego, daj mi znać. Mam duże doświadczenie w projektowaniu i budowaniu różnych form – od modeli i rzeźb, przez makiety, do obrazów – z duńskich klocków. Odwiedź moją stronę internetową i spójrz na moje ostatnie projekty, aby zobaczyć, na co mnie stać. Możesz również skontaktować się ze mną tam za pomocą formularza lub e-maila. Kilka zdjęć lub opis, to wystarczy, aby stworzyć dzieło z klocków Lego. Wyobraź sobie, że możesz mieć swoją własną rzeźbę superbohatera – lub cokolwiek innego – z klocków Lego w swoim domu!

Mateusz Matt Kustra LCP
#BadPirateZ klocków Lego można zbudować wszystko! Minifigurka lego iron man jako ekskluzywne prezenty i fajny gadżet.
Share this post

Leave a Reply