Dom Ekipy zbudowany z klocków Lego

Dzięki za zakup pamiątki naszego domu. Poniżej przekazujemy instrukcję ``Domu Ekipy`` oraz ``Ogrodu Ekipy``. Jeszcze wam mało? Wbijajcie na www.ekipatonosi.pl po więcej!

Instrukcja składania.

Instrukcję całego domu zbudowanego z klocków Lego podzieliliśmy na dwie części ``Dom Ekipy`` oraz ``Ogród Ekipy``. Oba zestawy można połączyć ze sobą, wystarczy ściągnąć jedną linię klocków w zestawie domku i nałożyć ogród na podstawę do willi. Bawcie się dobrze z dala od małych dzieci (zestaw powyżej 3 roku życia), ponieważ zestaw zawiera małe części, które mogą zostać połknięte przez dzieciaki.

Oto Dom Ekipy w całej okazałości, Trampolina, boisko do koszykówki, na podjeździe fury w ogrodzie wielka walka, a do tego mnóstwo świetnej zabawy! Kto rozpoznaje Ekipę z przodu Domu. Kto jest Kto!? Odgadniecie?

 

Kto pamięta jeszcze “WIELKĄ BITWĘ NA NERFY W OGRODZIE EKIPY!”? Jeśli nie koniecznie zaglądnijcie na YouTube Ekipy albo przyglądnijcie się zestawowi. To właśnie ta wielka bitwa, właśnie się odbywa w ogrodzie Ekipy z klocków.

 

Miłego składania i świetnej zabawy życzy Ekipa.

 

#BadPirateDom Ekipy z klocków Lego