lego-advanced-lego-for-adults-model-made-of-lego-blocks-on-request-by-Matthew-Kustra.jpg

Zbieramy na wielką budowle z klocków LEGO Kraków budujemy Krakowskie Sukiennice Lego

Zbieramy na wielką budowle z klocków LEGO Kraków budujemy Krakowskie Sukiennice Lego

Jako mały chłopiec uwielbiałem budować budowle z klocków Lego Kraków. Kilka lat temu na nowo zaowocowała u mnie pasja budowania wszystkie co się da z najpopularniejszych klocków. Dlatego powstał pomysł stworzenia makiety Lego Krakowskich Sukiennic i pokazanie go całej Polsce. Zbieram fundusze na budowę wiernego odzwierciedlenia krakowskich Sukiennic na nowo powstałym portalu “Polak Potrafi”. To tak zwany portal Crowdfunding, to znaczy że grupa internautów wspomaga finansowo godne uwagi pomysły. W ten sposób pomaga spełnić marzenia innych, a autorzy pomysłów nagradzają za wsparcie finansowe. Moja makieta Krakowskich Sukiennic (budowle z klocków LEGO Kraków) będzie wystawiana publicznie na wystawach i w muzeach. Na początku planujemy wystawić ją w Muzeum Narodowym w Krakowie. W tej chwili zgromadziliśmy połowę funduszy potrzebnych na zakup materiałów. Aby zachęcić do wsparcia projektu planujemy Nagrody – Wy wspieracie my nagradzamy zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na Polak potrafi.

Wszystkim zainteresowanych wsparciem pomysłu proponujemy rożne formy współpracy:

  • Sponsoring na wyłączność – indywidualne warunki współpracy.
  • Wynajęcie makiety na okres 1 miesiąca wraz z dowozem i złożeniem jej na miejscu, dowolne miejsce biuro wystawa lub stanowisko wystawiennicze.
  • Umieszczenie logotypu firmy na płycie głównej rynku.
  • Umieszczenie scenki zbudowanej z Lego na makiecie wg Państwa wizji. Może to być scenka tematycznie związana z firmą lub daną osobą.

Projekt “budowle z klocków LEGO Kraków” nabiera tempa mówią o nas w radiu: Wywiad w Radiu Kraków oraz wywiad w Radio Eska i Radio Plus Piszą o nas gazety: Naszemiasto, GazetaPrawna, Z przykrością informuję że niestety nie udało się zebrać w zadanym czasie funduszy na budowę dlatego prawdopodobnie ponowimy próbę w nowym roku.

Zdecydowaliśmy się umieść projekt Sukiennic na portalu Lego Ideas (Cuusoo ), proszę o wspieranie moje projektu, a jest szansa że makeita sukinnic znajdzie się na półkach w sklepach LEGO.

Z przykrością informuję że niestety nie udało nam się zebrać wymaganej ilości głosów użytkwoników – tak więc na razie Krakowskie Sukiennice z Lego nie pojawią się na półkach w sklepach. Po kilku latach w końcu udało nam się zbudować Krakowskie Sukiennice i to w dodatku dwa razy większe niż zakładał wcześniejszy projekt. Zapraszamy do zapoznania się z projektem makiety Sukiennic.

Wielka makieta Sukiennic z klocków, to jednak zabawki dla dorosłych #Badpirate dla Kraków Historyland

Wielka makieta Sukiennic z klocków, Projekt i wykonanie MAteusz Kustra Ideo Bricks dla Historyland Kraków

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi makietami.

 #BadPirateZbieramy na wielką budowle z klocków LEGO Kraków budujemy Krakowskie Sukiennice Lego
Share this post

Leave a Reply